R E C O R D
Fotografia Ślubna Oferta

Fotografia Ślubna Oferta

Ślub to jeden z najważniejszych momentów w życiu każdego człowieka. Ceremonia zaślubin oraz przyjęcie weselne pozostaje w pamięci nie tylko Pary Młodej, ale także przybyłych gości. Dlatego ważnym jest aby każdy aspekt tego jakże ważnego dnia był zapięty na ostatni guzik. Powierzając nam możliwość uchwycenia w kadrach emocji i piękna uroczystej ceremonii możecie być pewni że będziemy Wam towarzyszyć podczas przygotowań, ślubu oraz wesela nie ingerując w przebieg biegu wydarzeń. Fotografujemy w sposób subtelny i naturalny skupiając się na detalach. Nasz reportaż doskonale odzwierciedli Wasz dzień a doświadczenie i wypracowany naturalny styl sprawi że będziecie chętnie wracać do Waszej pamiątki w przyszłości.

Sesja ślubna w plenerze jest świetnym dopełnieniem całego reportażu ślubnego, która na zawsze zapadnie w waszej pamięci. Dlatego zachęcamy Was do wspólnych wyjazdów tych w Polsce jak i zagranicznych.

PAKIET APAKIET BPAKIET C
Przygotowania fryzjer kosmetyczka
Przygotowania w domu młodej
Reportaż z ceremonii zaślubin, przyjęcie weselne do godziny 1:30 w nocy
Zdjęcia poddane obróbce graficznej (ilość zdjęć może się nieznacznie różnić w zależności od wielkości wesela)ok. 400 zdjęćok. 700 zdjęćok. 900 zdjęć
Pendrive w etui
Zdjęcia dostępne w chmurze
2.500 zł3.000 zł3.500 zł
DODATKI:PAKIET FS1PAKIET FS2PAKIET FS3PAKIET PS4
POPRAWINY do 4h
SESJA PLENEROWA PO ŚLUBIE W DOWOLNYM DNIU
FOTOALBUM O WYMIARACH 30X30CM
500 zł500 zł500 zł700 zł

  1. Czas realizacji fotografii ślubnej wynosi ponad 3 miesiące
  2. Przy podpisaniu umowy pobieramy 20% wartości zlecenia
  3. Umowy podpisujemy w naszym biurze lub na odległość